Zbav sa všetkých nudných batérií, odteraz potrebuješ len jednu.

Množstvo využití, jednoduché použitie, výkonnejšie než čokoľvek iné. Dostatok energie na cestách je už len krok od vás.

Toto je batéria. správna. pravá pre teba.

Množstvo využití, jednoduché použitie, výkonnejšie než čokoľvek iné.

Dajte zbohom ťažkým a nepraktickým oloveným a gélovým batériam. Sú tu naše bezkonkurenčné Li-ion batérie, ktoré Vás presvedčia svojím designom, nízkou váhou, výkonom s porovnaním s trakčnými gélovými batériami, životnosťou ale hlavne praktičnosťou. Dostatočný výkon uložený v elegantom boxe so zabudovanou elektronikou, ktorá sa postara o kontrolu nad batériou.

Životnosť
až do 1000 cyklov

Plné nabitie
už za 6 hodín

Display ukazujúci
aktuálne napätie

Ochrana proti skratu,
podvybitiu a prebitiu.

Li-ion batérie

Li-ion

batérie

Poďme si bližšie predstaviť Lítium – iónovú technológiu, ktorá je v batériach od spoločnosti ENC použitá. V súčasnosti predstavuje to najlepšie z hľadiska výdrže, hmotnosti, prúdového odberu alebo pomere kapacity a veľkosti článku. Výhodou týchto akumulátorov je predovšetkým veľká hustota energie, teda jednoducho povedané, s touto technológiou je možné vyrobiť malý a ľahký akumulátor s relatívne vysokou kapacitou v porovnaní so staršími typmi batérií. Li-ion akumulátory sú zostavené z niekoľkých lítiových článkov, počet a typ článkov potom určujú výstupné napätie a kapacitu akumulátora. Ďalšou neskonalou výhodou je veľmi nízke samovybíjanie. Prednosťou týchto akumulátorov je tiež skutočnosť, že nemá tzv. pamäťový efekt. Nie je preto potrebné akumulátor plne vybíjať pred ďalším nabitím. V porovnaní s tradičnými batériami sa lítiovo-iónové batérie rýchlejšie nabíjajú, majú dlhšiu životnosť a vyššiu energetickú kapacitu, čo zvyšuje ich výdrž.

Vyššia hustota energie

Rýchlejšie nabíjanie

Vylepšená bezpečnosť

Zelenšia energia

Produkty

Spoločnosť ENC Vám ponúka ustálené portfólio Li-ion batérií , powerbanku a batériu pre sonar. Samozrejme, ak Vás naša ponuka neoslovila, neváhajte nás kontaktovať a radi Vám vyskladáme batériu podľa Vaších požiadaviek a na mieru. Každú našu batériu si viete aj prenajať!

Nechceš hneď kupovať?

Využi prenájom batérie a vyskúšaj si, či ti vyhovuje

Plánujete výpravu, kde je možné použiť len elektromotor? Alebo Vás čaká súťaž? Chcete si našu batériu vyskúšať pred kúpou a zisťiť či Vám vyhovuje vytipovaný model. Práve pre Vás sme pridali aj možnosť si každú batériu prenajať na jeden a viac dní. Pri každom našom produkte je tlačídlo prenajať pomocou ktorého nás stači kontaktovať.

Jednoduchá prenosnosť,
nekonečno možností
- nabite čokoľvek a kdekoľvek

So vstavanou ergonomickou rukovatou môžete batériu jednoducho zdvihnúť a premiestniť ju len jednou rukou.
Vynikajúci záložny zdroj energie všade tam, kde ju potrebujete.

Často kladené otázky

Akú nabíjačku mám použiť pri nabíjaní batérie, powerbanky?

Správny typ / odporúčaná nabíjačka je uvedená v technických informáciách pri každom produkte

Sú batérie a powerbanka vode odolné?

Prachotesnosť a odolnosť voči striekajúcej vode (IP65) je pri našej batérii samozrejmosťou. Batérie vydržia aj náhodné vytopenie člna, neodporúčame však batériu ponárať pod vodu úmyselne a dlhodobo.

Za ako dlho sa batéria / powerbanka nabije do plna?

Doba nabíjania je uvedená pri každom produkte pri technických informáciách

Je batéria chránená proti prepätiu?

Áno, o bezpečnosť a ochranu sa postará balančný a ochranný modul BMS 100A, ktorý obsahuje všetky najmodernejšie dostupné ochrany – vysoké prúdy, ochranu pri skrate, prílišné nabitie, prílišné vybitie (čo zaručuje bezproblémové fungovanie batérie aj pri hlbokom vybití).

Je možné batériu nabíjať solárnym panelom?

Áno, je to možné, ale treba dodržať maximálny prúd a solárny panel musí obsahovať správne PWM (PWM Regulátory na nabíjanie batérií pomocou fotovoltaických panelov)

Je dostupný pozáručný servis na Vaše produkty?

Samozrejme. Pozáručný servis bude dostupný. Malé opravy napr. poškodenie BMS, poškodenie voltmetra alebo kufríka nebudú spoplatnené, zaplatíte len za materiál. Práca bude pri pozáručnom servise vždy zadarmo.

Kontakt

Potrebuješ poradiť alebo chceš rýchlo objednať? Neváhaj nás kontaktovať.

Ak máte otázky, neváhajte nám ich napísať

Nie je Vám niečo jasné a máte otázky ohľadom naších produktov? Alebo sa chcete len poradiť. Sme tu pre Vás a preto nás neváhajte kontaktovať.