Power banka 98 000 mAh

Powerbanka s kapacitou 98000 mAh (22.5w, 9V 2.5A) s dostatočnou zásobou USB portov, vysoko výkonným led svetlom a káblami pre nabíjanie.

Cena: 140 € 125 € s DPH
116.67 € 104.17 € bez DPH

Popis

Nabíjacia stanica / powerbanka s kapacitou 98 000 mAh (22.5w, 9V 2.5A), obsahuje články typu Li-Ion. Powerbanka zaujme na prvý pohľad svojím kompaktným rozmerom len 178x82x87mm na jednej strane s veľkým a výkonným led svetlom a na druhej strane prakticky uloženými káblami na nabíjanie a menším led svetlom. Nabíjacia stanica / powerbanka obsahuje display ukazujúci zostatkovú kapacitu. Powerbanka disponuje 4x výstupom USB A, 1x výstupom USB C, 1x výstup Micro USB a samozrejme nesmie chýbať ani 1x výstup Lightning. Vedľa USB výstupov je aj tlačídlo na zapínanie a vypínanie samotnej powerbanky.

Nabíjacie stanice / powerbanky, ktoré dodávame, sú zložené z najkvalitnejších komponentov. O bezpečnosť a ochranu je aj pri tomto produkte postarané, nemusíte sa báť problémov ako vysoké prúdy, skrat batérie, prílišné nabitie, prílišné vybitie.

Galéria našich batérií

Často kladené otázky

Akú nabíjačku mám použiť pri nabíjaní batérie, powerbanky?

Správny typ / odporúčaná nabíjačka je uvedená v technických informáciách pri každom produkte

Sú batérie a powerbanka vode odolné?

Prachotesnosť a odolnosť voči striekajúcej vode (IP65) je pri našej batérii samozrejmosťou. Batérie vydržia aj náhodné vytopenie člna, neodporúčame však batériu ponárať pod vodu úmyselne a dlhodobo.

Za ako dlho sa batéria / powerbanka nabije do plna?

Doba nabíjania je uvedená pri každom produkte pri technických informáciách

Je batéria chránená proti prepätiu?

Áno, o bezpečnosť a ochranu sa postará balančný a ochranný modul BMS 100A, ktorý obsahuje všetky najmodernejšie dostupné ochrany – vysoké prúdy, ochranu pri skrate, prílišné nabitie, prílišné vybitie (čo zaručuje bezproblémové fungovanie batérie aj pri hlbokom vybití).

Je možné batériu nabíjať solárnym panelom?

Áno, je to možné, ale treba dodržať maximálny prúd a solárny panel musí obsahovať správne PWM (PWM Regulátory na nabíjanie batérií pomocou fotovoltaických panelov)

Je dostupný pozáručný servis na Vaše produkty?

Samozrejme. Pozáručný servis bude dostupný. Malé opravy napr. poškodenie BMS, poškodenie voltmetra alebo kufríka nebudú spoplatnené, zaplatíte len za materiál. Práca bude pri pozáručnom servise vždy zadarmo.