Nabíjačka 29.4V 10A

Inteligentná nabíjačka lítium-iónovej batérie 29.4V 10A. Vysoký výkon s ventilátorom a hliníkovým telom. Nabíjačka využíva systém chladenia vzduchom. Teplota pri plnom zaťažení nepresiahne 40℃.

Cena: 90 € s DPH (75.00 € bez DPH)

Popis

Inteligentná nabíjačka lítium-iónovej batérie 29.4V 10A. Vysoký výkon s ventilátorom a hliníkovým telom. O bezpečnosť sa postará: ochrana proti skratu, ochrana proti prepätiu, ochrana proti prepólovaniu, nadprúdová ochrana a nechýba samozrejme ani ochrana proti prehriatiu. Na nabíjačke sa nachádza LED indikátor. Červená ledka signalizuje proces nabíjania, zelená ledka signalizuje stav nabitia batérie.

Nabíjačka využíva systém chladenia vzduchom. V bezprašných a vetraných podmienkach teplota pri plnom zaťažení nepresiahne 40℃. Nabíjačku skladujte pri teplote okolia -40℃ až 70℃. Účinnosť tejto inteligentnej nabíjačky je >85 %.

Technické informácie

Nabíjačka, ktorú ponúkame k naším batériam, vzišla z niekoľkoročného testovania dostupných nabíjačiek. Preto Vám ponúkame najlepšie dostupné riešenie na rýchle a bezpečné nabíjanie našich batérií.

AC vstup 230 VAC, 47 až 63Hz
Výstupný výkon 360W
Výstupné napätie 29,4V 10A
Účinnosť >85 %
Hmotnosť nabíjačky 1,2 kg
Ochrana SCP, OVP, OCP, OTP
Rozmery 180 x 90 x 63 mm
Teplota prostredia -20 °C až +50 °C

Galéria našich batérií

Často kladené otázky

Akú nabíjačku mám použiť pri nabíjaní batérie, powerbanky?

Správny typ / odporúčaná nabíjačka je uvedená v technických informáciách pri každom produkte

Sú batérie a powerbanka vode odolné?

Prachotesnosť a odolnosť voči striekajúcej vode (IP65) je pri našej batérii samozrejmosťou. Batérie vydržia aj náhodné vytopenie člna, neodporúčame však batériu ponárať pod vodu úmyselne a dlhodobo.

Za ako dlho sa batéria / powerbanka nabije do plna?

Doba nabíjania je uvedená pri každom produkte pri technických informáciách

Je batéria chránená proti prepätiu?

Áno, o bezpečnosť a ochranu sa postará balančný a ochranný modul BMS 100A, ktorý obsahuje všetky najmodernejšie dostupné ochrany – vysoké prúdy, ochranu pri skrate, prílišné nabitie, prílišné vybitie (čo zaručuje bezproblémové fungovanie batérie aj pri hlbokom vybití).

Je možné batériu nabíjať solárnym panelom?

Áno, je to možné, ale treba dodržať maximálny prúd a solárny panel musí obsahovať správne PWM (PWM Regulátory na nabíjanie batérií pomocou fotovoltaických panelov)

Je dostupný pozáručný servis na Vaše produkty?

Samozrejme. Pozáručný servis bude dostupný. Malé opravy napr. poškodenie BMS, poškodenie voltmetra alebo kufríka nebudú spoplatnené, zaplatíte len za materiál. Práca bude pri pozáručnom servise vždy zadarmo.