Batérie do zavážacej lodičky 2ks 11.1V 14Ah

Kvalitná lítiová batéria do zavážacích lodičiek. Batérie do zavážacej lodičky Warrior, Mivardi, Prisma. 2ks litiových batérií 11.1V 14Ah.

Cena: 210 € s DPH (175.00 € bez DPH)

Popis

Naše lithiové LI-ION batérie pre zavážacie lodičky su určené pre zákazníkov, ktorí trávia pri vode dlhší čas a výdrž klasických batérií im nepostačuje. Svoje využitie si určite nájdu aj pri mapovaní revírov pomocou GPS v lodičkách. Rozmer batérie 5x9x15 cm s konektorom XT-60 a parametrami 11.1V 14Ah.

S našou lítiovou batériou možete zavážaciu lodičku používať oveľa dlhší čas ako pri klasickej baterke. Starosti už nebudete mať ani s dlhým babíjaním, keďže naše batéria su nabité rychlejšie ako klasické. S nabíjačkou vám veľmi radi poradíme.

Technické informácie

Dve LI-ION litiové batérie (2x10Ah, 11,4V), vďaka ktorým je zavážacia lodička omnoho lahšia a tak isto je zaručená vyžšia výdrž.

Minimálne napätie batérie 9V
Maximálne napätie batérie 11.4V
Nominálne napätie batérie 11.1V 14Ah
Počet kusov 2 ks
Rozmery 50 x 90 x 150 mm
Teplota prostredia -20 °C až +50 °C

Galéria našich batérií

Často kladené otázky

Akú nabíjačku mám použiť pri nabíjaní batérie, powerbanky?

Správny typ / odporúčaná nabíjačka je uvedená v technických informáciách pri každom produkte

Sú batérie a powerbanka vode odolné?

Prachotesnosť a odolnosť voči striekajúcej vode (IP65) je pri našej batérii samozrejmosťou. Batérie vydržia aj náhodné vytopenie člna, neodporúčame však batériu ponárať pod vodu úmyselne a dlhodobo.

Za ako dlho sa batéria / powerbanka nabije do plna?

Doba nabíjania je uvedená pri každom produkte pri technických informáciách

Je batéria chránená proti prepätiu?

Áno, o bezpečnosť a ochranu sa postará balančný a ochranný modul BMS 100A, ktorý obsahuje všetky najmodernejšie dostupné ochrany – vysoké prúdy, ochranu pri skrate, prílišné nabitie, prílišné vybitie (čo zaručuje bezproblémové fungovanie batérie aj pri hlbokom vybití).

Je možné batériu nabíjať solárnym panelom?

Áno, je to možné, ale treba dodržať maximálny prúd a solárny panel musí obsahovať správne PWM (PWM Regulátory na nabíjanie batérií pomocou fotovoltaických panelov)

Je dostupný pozáručný servis na Vaše produkty?

Samozrejme. Pozáručný servis bude dostupný. Malé opravy napr. poškodenie BMS, poškodenie voltmetra alebo kufríka nebudú spoplatnené, zaplatíte len za materiál. Práca bude pri pozáručnom servise vždy zadarmo.