Power banka

Powerbanka s kapacitou 210000mah (4,2V) , nominálnym napätím 11,1V a maximálnym napätím 12,6V .

Cena: 280 € s DPH (233.33 € bez DPH)

Popis

Nabíjacia stanica / powerbanka s kapacitou 210000mah (4,2V), batéria typu Li-Ion. Nominálne napätie batérie 11,1V a maximálne napätie batérie 12,6V. Powerbanka zaujme na prvý pohľad svojím kompaktným rozmerom len 22x18x9cm a malou váhou. Nabíjacia stanica / powerbanka obsahuje display ukazujúci aktuálne napätie. Powerbanka disponuje 4x výstupom USB a 1x výstupom autozapaľovača 12V, samozrejme nechýbajú ani výstupné kontakty 12V.

Nabíjacie stanice / powerbanky, ktoré dodávame, sú zložené z najkvalitnejších komponentov. O bezpečnosť a ochranu je aj pri tomto produkte postarané, nemusíte sa báť problémov ako vysoké prúdy, skrat batérie, prílišné nabitie, prílišné vybitie. Prachotesnosť a odolnosť voči striekajúcej vode (IP65) je pri našej powerbanke samozrejmosťou. Rýchlosť nabíjania je ďalšia vlastnosť, prečo chcete práve našu powerbanku. Pri využití odporúčanej nabíjačky max 10A CC/CV, max napätie 16,8V ju nabijete za necelých 7 hodín. Nabíjaciu stanicu / powerbanku nikdy neponárajte pod vodu!

Technické informácie

Neskutočne kompaktné a extrémne ľahké (rozdiel desiatok kg oproti oloveným / gélovým / trakčným ) batériám. U všetkých bežných batérií ich reálne napätie pri spustení elektromotora výrazne poklesne. U batérií s technológiou Li-ion nedochádza k výraznému poklesu napätia pri záťaži.

Nominálne napätie batérie 11,1V
Maximálne napätie batérie 12,6V
Kapacita batérie 210000mAh
Životnosť pri 100% 500-1000 cyklov
Životnosť článkov pri správnom skladovaní a používaní 10+rokov
Doba nabíjania pri použití 10A nabíjačky 7 hod
Teplota nabíjania 1°C – 45°C
Teplota vybíjania -10°C – 60°C
Ochranu proti skratu, podvybitiu a prebitiu Áno
Rozmer batérie 22x18x9cm
Prachotesný, vodotesný batériový box Áno
Display ukazujúci aktuálne napätie Áno
Box obsahuje výstupné kontakty 12V Áno
Porty umiestnené na powerbanke 4x výstup USB, 1x výstup autozapalovača 12V

Ukazovateľ použitý na báteriach zobrazuje hodnotu vo voltoch. Percenta nie sú smerodajné.

Galéria našich batérií

Často kladené otázky

Akú nabíjačku mám použiť pri nabíjaní batérie, powerbanky?

Správny typ / odporúčaná nabíjačka je uvedená v technických informáciách pri každom produkte

Sú batérie a powerbanka vode odolné?

Prachotesnosť a odolnosť voči striekajúcej vode (IP65) je pri našej batérii samozrejmosťou. Batérie vydržia aj náhodné vytopenie člna, neodporúčame však batériu ponárať pod vodu úmyselne a dlhodobo.

Za ako dlho sa batéria / powerbanka nabije do plna?

Doba nabíjania je uvedená pri každom produkte pri technických informáciách

Je batéria chránená proti prepätiu?

Áno, o bezpečnosť a ochranu sa postará balančný a ochranný modul BMS 100A, ktorý obsahuje všetky najmodernejšie dostupné ochrany – vysoké prúdy, ochranu pri skrate, prílišné nabitie, prílišné vybitie (čo zaručuje bezproblémové fungovanie batérie aj pri hlbokom vybití).

Je možné batériu nabíjať solárnym panelom?

Áno, je to možné, ale treba dodržať maximálny prúd a solárny panel musí obsahovať správne PWM (PWM Regulátory na nabíjanie batérií pomocou fotovoltaických panelov)

Je dostupný pozáručný servis na Vaše produkty?

Samozrejme. Pozáručný servis bude dostupný. Malé opravy napr. poškodenie BMS, poškodenie voltmetra alebo kufríka nebudú spoplatnené, zaplatíte len za materiál. Práca bude pri pozáručnom servise vždy zadarmo.